Wnętrza poprzemysłowe – surowe i eleganckie

Moda na poprzemysłowe mieszkania sprawia, że domy z wnętrzami posiadajacymi odkryte czerwone cegły osiagają znacznie wyższe ceny, niż te otynkowane. Taka surowa sylizacja to krzyk mody, dlatego też nasi polscy celebryci wykupują we wszystkich przywarszawskich miejscowościach.


Duże przestrzenie


Lofty i wszelkie inne mieszkania poprzemysłowe narzucają dosć surową stylizację. Przede wszystkim wnętrza w takich budynkach powinny być przestronne, ilość mebli i dekoracji ograniczona do mninmum. Meble powinny być dośc proste, mogą być postarzane.


Nowoczesne wnętrze w poprzemysłowym mieszkaniu


Jeśli chodzi o styl nowoczesny, czerwona cegła pasuje do stalowych prostych konstrukcji. Idealnie będą pasowały stalowe balustrady i schody, meble proste, czarne lub w odcieniach bieli. Na ścianach dekoracja bazujace na podstawowych figurach geometrycznych. Takie wnętrze będzie surowe, nawet zimne, ale zachwyci każdego fana loftów i wnętrz pofabrycznych.


Stylowe dekoracje w pofabrycznym wnętrzu


Odważni, mogą zaryzykować wykorzystanie dekoracji i mebli w stylu barokowym lub glamour. Surowe wnętrza będą kontrastowały z bogato zdobionymi meblami glamour i masywnym barokowym wyposażeniem wnętrz, co stworzy wyjątkowy i niepowtarzalny wystrój.
 

Podobne:

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj