O ręce też trzeba dbać, czyli nie zapominajmy o stosowaniu balsamu do rąk

Nasze każdego dnia narażone są na wiele czynników, które wb niekorzystny sposób wpływają na ich wygląd. Wszelkiego rodzaju deteregenty stosowane przez nas ingerują nie tylko w wygląd dłoni ale i w ich zdrowie. Chociaż skóra naszych rąk jest przyzwyczajona do wielu czynności, które każdego dnia wykonujemy, to wcale nie znaczy, że nie trzeba o nie dbać. Nasze potrzebują ochrony i pielęgnacji, czasem nawet bardziej niż inne części ciała, są one przecież pewnego rodzaju wizytówką człowieka. Dlatego bardzo ważne jest stosowanie kremów i balsamów do rąk, które odżywią skórę dłoni i ochronią je przed wpływem czynników zewnętrznych.

Zimą odpowiednia pielęgnacja dłoni jest bardzo istotna

Do dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych zmuszają nas także czynniki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Oczywiście jest tak samo ważna przez cały rok, jednakże są momenty kiedy z wiekszą uwagą musimy zająć się naszymi dłońmi. Takim momentem jest na pewno zima, która na skórę, nie tylko dłoni ma straszny wpływ. Nasze ręce narażone sa na wiele sytuacji, które mogą im bardzo zaszkodzić. Dlatego bardzo ważne jest by pamiętać o korzystaniu z balsamu do rąk częściej niż dotychczas. Na rynku mamy bardzo duży wybór balsamów do rąk, przeznaczonych do walki z przeróżnymi niedoskonałościami i problemami. W sezonie zimowym na pewno bardzo dobrym pomysłem są kremy z tak zwaną "formułą norweską" które świetnie chronią ręce przed skutkami niekorzystnych warunków atmosferycznych.
 

Szczególnie zimą balsam do rąk powinien stać się naszym nieodłącznym wyposażeniem. Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Podobne:

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj
Ciekawe pomysły na schowki w przedpokoju
W każdym domu znajduje się niezliczona... więcej
Jaką wykładzinę wybrać do sypialni?
Kiedy urządzamy sypialnię, zależy nam... więcej
Sypialnia z kącikiem do pracy
Sypialnia to miejsce, które w swoim domu... więcej
Jaki stół wybrać do małej kuchni?
Wiele osób bardzo chciałoby mieć stół... więcej
Jak ćwiczenia dla początkujących?
Osoby, które walczą nawet z lekką nadwagą,... więcej
Jak zadbać o ciało w czasie zimy?
Zima to okres, który szczególnie uciążliwy... więcej
Makijaż ślubny – praktyczne porady
W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać... więcej
Jak wybrać dla siebie najlepszą formę treningu?
Aktywność fizyczna powinna zajmować w... więcej
Co pomoże przetrwać mrozy?
Zimie często towarzyszą dość spore mrozy.... więcej