Męska duma

Pewne zagadnienia brzmią naprawdę tajemniczo i ciężko niektóre z nich wytłumaczyć. Weźmy na przykład taką obróbkę metali skrawaniem. Coś tam jesteśmy w stanie wydukać na zasadzie skojarzeń, że metale, że się je jakoś gnie i tnie, ale generalnie nie mamy pojęcia o co chodzi. Nic nie szkodzi. Człowiek przecież uczy się całe życie. Jednak mężczyźni ze względu na swe wieczne pragnienie dominacji nie potrafią niekiedy przyznać się do tego, że nie mają pojęcia o czym jest mowa. Nie chcą się pokazać, ze złej w ich mniemaniu strony, jako niezorientowanych w dziedzinie zdecydowanie męskiej. Taka już natura panów, którzy ciągle rywalizują o pozycję. Dlatego nawet, jeśli nie będą mieli pojęcia ,co to jest , to będą właśnie wymyślać na jej temat rzekomo profesjonalne teorie, które zaczerpnęli w wolnej chwili oraz, że zetknęli się z nimi osobiście.

Kilka głębszych

alkohol

Często tego typu zachowanie szczególnie uwydatnia się po wypiciu kilku głębszych. Wtedy rozbuchane emocje dają o sobie znać szczególnie mocno i panowie wręcz przekrzykują się w różnych kwestiach, w których rzekomo się świetnie odnajdują. Tak jak wspomniałem wcześniej-natura dochodzi do głosu, która jest czasami naprawdę trudna do poskromienia, tym bardziej jeśli jest podsycana alkoholem. Wtedy naprawdę mogą puścić na co dzień trzymane hamulce i nasze ego nami potrafi całkowicie zawładnąć. Kto nie słyszał co to jest obróbka metali skrawaniem, przecież to proste jak drut! Nie słyszał niekiedy o tym najgłośniejszy kompan zakrapianej imprezy, jednak kto by na to zwracał uwagę. Przecież na drugi dzień mało kto pamięta co się działo. 

Pojęcie obróbka metali skrawaniem jest nie dla każdego od razu jasne. Mężczyźni lubią się przechwalać w swoim gronie, szczególnie na temat motoryzacji

Podobne:

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj
Ciekawe pomysły na schowki w przedpokoju
W każdym domu znajduje się niezliczona... więcej
Jaką wykładzinę wybrać do sypialni?
Kiedy urządzamy sypialnię, zależy nam... więcej
Sypialnia z kącikiem do pracy
Sypialnia to miejsce, które w swoim domu... więcej
Jaki stół wybrać do małej kuchni?
Wiele osób bardzo chciałoby mieć stół... więcej
Jak ćwiczenia dla początkujących?
Osoby, które walczą nawet z lekką nadwagą,... więcej
Jak zadbać o ciało w czasie zimy?
Zima to okres, który szczególnie uciążliwy... więcej
Makijaż ślubny – praktyczne porady
W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać... więcej
Jak wybrać dla siebie najlepszą formę treningu?
Aktywność fizyczna powinna zajmować w... więcej
Co pomoże przetrwać mrozy?
Zimie często towarzyszą dość spore mrozy.... więcej