Finał i koniec EURO 2012

i Gdańsk wspólnymi siłami wykonywały zlecone zadania podczas EURO 2012. 1 lipca zostanie rozegrany ostatni turnieju w Kijowie. Z tego względu, na terenie Polski powoli rozpoczynają się działania mające na celu usunięcie tego, co zostało przygotowane na imprezę piłkarską. Większość prac zostanie wykona tuż po ostatnim gwizdku sędziego podczas finału. Miasta powrócą do stanu przed Mistrzostwami Europy.

firmy-sprzątające-sopot

Niesamowita organizacja

Organizacja turnieju jest chwalona przez ów, dziennikarzy, działaczy sportowych i samych piłkarzy. W ciągu pięciu lat na terenach obu państw powstały liczne budynki i . Wszystko, po to, by turnieju przebiegł bez żadnych problemów. Oprócz drobnych incydentów związanych ze starciami kibiców przeciwnych drużyn, nie doszło do niczego szczególnego. Z ust wielu przybyłych osób na słychać same pozytywne komentarze. Dotyczące obiektów sportowych, ale także przyjaznej atmosfery. Dało się to zauważył na każdym kroku w miastach rozgrywania spotkań piłkarskich. Jednymi niezadowolonymi były firmy sprzątające Sopot, Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław. Po zakończeniu meczy mieli oni pełne ręce pracy. Musieli doprowadzić do porządku miejsca, gdzie wspólnie oglądano . Z zadania tego wywiązywali się w stu procentach. Następnego ranka nie było widać porozrzucanych butelek, papierków czy innych śmieci. Takie prace były przeprowadzane kilka razy w ciągu trwania turnieju. Wszystko po to, by przybyli goście nie widzieli bałaganu pozostawionego przez kibiców i ów piłki nożnej.

Przedsiębiorstwa i firmy sprzątające sopot stanęły na wysokości zadania podczas turnieju piłkarskiego rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie.

Podobne:

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj
Ciekawe pomysły na schowki w przedpokoju
W każdym domu znajduje się niezliczona... więcej
Jaką wykładzinę wybrać do sypialni?
Kiedy urządzamy sypialnię, zależy nam... więcej
Sypialnia z kącikiem do pracy
Sypialnia to miejsce, które w swoim domu... więcej
Jaki stół wybrać do małej kuchni?
Wiele osób bardzo chciałoby mieć stół... więcej
Jak ćwiczenia dla początkujących?
Osoby, które walczą nawet z lekką nadwagą,... więcej
Jak zadbać o ciało w czasie zimy?
Zima to okres, który szczególnie uciążliwy... więcej
Makijaż ślubny – praktyczne porady
W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać... więcej
Jak wybrać dla siebie najlepszą formę treningu?
Aktywność fizyczna powinna zajmować w... więcej
Co pomoże przetrwać mrozy?
Zimie często towarzyszą dość spore mrozy.... więcej