Czy zdecydować się na żółte meble kuchenne?

to pomieszczenie, w którym spędzamy naprawdę sporo czasu każdego dnia. Często jest połączona z salonem i wtedy też staje się najważniejszym pomieszczeniem w domu. To, jak będzie urządzona zależy od wielu czynników. Przede wszystkim powinna być funkcjonalna i wygodna. Następne pod uwagę bierze się swój osobisty gust. Wiele osób ceni sobie oryginalność i decyduje się wybrać żółte . Czy powinno to dziwić?

źródło: meble-do-kuchni.blogspot.com

źródło: meble-do-kuchni.blogspot.com

Okazuje się, że żółte meble mimo tego, że wybierane są tak rzadko, mogą być bardzo praktyczne. Przede wszystkim kolor żółty zaliczamy do ciepłych i jasnych barw. Jest to zatem idealny kolor do małych kuchni, który pozwala wnętrze optycznie powiększyć i rozjaśnić. Takie żółte meble pomagają stworzyć w kuchni przytulny i bardzo radosny klimat. Z pewnością czas w niej będzie się spędzało z prawdziwą przyjemnością. W wypadku żółtych mebli nie ma też problemu z wykończeniem. Ściany powinny być jasne – białe, szare, kremowe lub piaskowe.

To w jakim stopniu meble będą żółte zależy od naszych osobistych upodobań. Oczywiście mogą być całe żółte, ale również dobrze żółte mogą być jedynie blaty lub fronty szafek. Meble takie można łączyć z różnymi innymi kolorami, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać.

źródło: meble-do-kuchni.blogspot.com

źródło: meble-do-kuchni.blogspot.com

Jeżeli urządzamy kuchnię nowoczesną, to żółty warto połączyć z dodatkami i sprzętami srebrnym lub metalicznymi. W kuchni tradycyjnej idealnym rozwiązaniem będą dodatki brązowe i drewniane. Natomiast dodatki czarne pozwolą nadać kuchni elegancji.

Podobne:

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj