Busy do Niemiec i nagły poród

Polacy decydują się na wyjazdy za granicę, ponieważ w ich kraju nie mogą liczyć na dobre wynagrodzenia oraz posady. Tak było w przypadku pana Kamila, który postanowił wyjechać busami do Niemiec, aby móc zarobić na swoją rodzinę. Jednak zbliżały się święta, a jego żona postanowiła odwiedzić męża, aby nie spędzał tego czasu samotnie. Kobieta była w ósmym miesiącu ciąży i nie przewidziała, że jej może zacząć się wcześniej niż mówili lekarze.

Busy do Niemiec i ciąża

Przestraszona kobieta

Niestety kobieta nie wiedziała co się dzieje i wpadła w dużą panikę. Przede wszystkim kobieta obawiała się tego, że nie ma przy niej męża, ani specjalisty, który mógłby przyjąć jej poród. Na szczęście w busie do Niemiec znajdowała się położna, która postanowiła pomóc przestraszonej kobiecie. Podróżujący poinformowali kierowcę o zajściu na końcu busa do Niemiec. Kierowca zatrzymał się w tym sytuacji na stacji benzynowej, koło której przejeżdżał. Pasażerowie wyszli wówczas z autokaru, aby kobieta czuła się bardziej komfortowo.

Sam koniec

Polki nie wiedział dokładnie o co chodzi, ponieważ nie spodziewał się, że jego żona postanowi go odwiedzić. Miała to być przecież niespodzianka. Kiedy zatrzymał się na stacji benzynowej, wówczas pasażerowie postanowili zadzwonić po pogotowie, aby to przewiozło kobietę na porodówkę. W ten sposób powiększyła się jedna z polskich rodzin.

W końcówce ciązy zawsze należy brać pod uwagę możliwość wcześniejszego porodu. Jeśli pominiemy ten fakt może się okazać, że busy do niemiec staną się miejscem narodzin dziecka.

Podobne:

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj
Ciekawe pomysły na schowki w przedpokoju
W każdym domu znajduje się niezliczona... więcej
Jaką wykładzinę wybrać do sypialni?
Kiedy urządzamy sypialnię, zależy nam... więcej
Sypialnia z kącikiem do pracy
Sypialnia to miejsce, które w swoim domu... więcej
Jaki stół wybrać do małej kuchni?
Wiele osób bardzo chciałoby mieć stół... więcej
Jak ćwiczenia dla początkujących?
Osoby, które walczą nawet z lekką nadwagą,... więcej
Jak zadbać o ciało w czasie zimy?
Zima to okres, który szczególnie uciążliwy... więcej
Makijaż ślubny – praktyczne porady
W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać... więcej
Jak wybrać dla siebie najlepszą formę treningu?
Aktywność fizyczna powinna zajmować w... więcej
Co pomoże przetrwać mrozy?
Zimie często towarzyszą dość spore mrozy.... więcej